Іспит витривалості праведного Йова. Порох золота 2014/2015

 Проект «Іспит витривалості праведного Йова. Порох золота.»

Ціль проекту створення сучасного за формою якісного мистецького продукту, метою якого є мистецька рефлексія на події в Україні.

          На долю біблійного Йова, вельми успішного праведного чоловіка, сатанинська підступність накликала страшне випробування: Йов втрачає весь життєвий набуток і попадає в жахливу недугу. Чи зламається Йов?

Подібно як праведний Йов, що з гідністю і честю витримав навалу різних жахливих випробувань, так і Україна в ім’я свого майбутнього піднесення і воскресіння зобов’язана успішно подолати усі підступні виклики епохи, що зловісно оточили державу на шляху її історичного розвитку.
Проект задуманий, як відповідна сучасним вимогам ідеологічна-мистецька акція протиставлена інвазії як зовнішніх, так і внутрішніх агітаційних тисків, міфологем, агресивно налаштованих супроти української державності.
Сучасна українська реальність буде представлена широко-узагальненим образним ладом, монументальним за своєю суттю і відповідним задуму (ідеї) за своєю формо пластикою.

Куратор проекту:
Любомир Медвідь

Учасники: Михайло Барабаш, Тереза Барабаш, Арсен Береза, Андрій Гелитович, Марина Ігнатьєва, Сергій Радкевич, Василь Савченко, Ярина Шумська

Організатори та партнери проекту:
Львівська обласна державна адміністрація (Львівська Обласна Рада)
Український Католицький Університет
ГО «Мистецьке об’єднання «НУРТ»

Відкриття:
20 грудня 2014 р.
о 17:00

Виставка триватиме:
23 грудня 2014 – 21 січня 2015
Щодня з 11:00 до 19:00

В Галереї сучасного мистецтва УКУ (вул. Козельницька, 2а, цокольне приміщення)